FOTOCHROMOWE

JörgOptik

SOCZEWKI

FOTOCHROMOWE

Inteligentne soczewki fotochromowe przystosowują się do zmieniających warunków oświetleniowych i zapewniają użytkownikom komfort widzenia. W pomieszczeniach, przy sztucznym oświetleniu zachowują przezroczystość, a na zewnątrz dostosowują przyciemnienie do warunków pogodowych. Dodatkowo pomagają chronić wzrok przed promieniowaniem UV. Dzięki takim soczewkom, nie potrzebujemy osobno okularów przeciwsłonecznych i korekcyjnych, ponieważ soczewki fotochromowe zastępują nam oba rodzaje.

Soczewki Transitions

Soczewki okularowe Transitions Light Intelligent automatycznie dostosowują się do zmieniających warunków oświetleniowych. Na zewnątrz zmieniają się z jasnego na ciemne, a w pomieszczeniach na jasne.Zmniejszają odblaski, w 100% blokują promieniowanie UV, redukują zmęczenie oczu i chronią wzrok przed światłem niebieskim.

Transitions XTRActive

Soczewki Transitions XTRActive są bardzo ciemne na zewnątrz, aby ochronić oczy przed najjaśniejszymi promieniami nawet w bardzo ciepłe dni. Ciemnieją w samochodzie i chronią kierowców przed światłem słonecznym.

Transitions Signature

Soczewki Transitions Signature to najszybsza i najbardziej responsywna soczewka, która szybko dostosowuje się do każdych warunków oświetleniowych i do każdej temperatury. W bardzo krótkim czasie wraca również do przejrzystej soczewki po wejściu do pomieszczenia.